Nabídka instalace vlajkového stožáru

Kvalitní instalace stožáru pro vlajku je základním předpokladem pro efektní a bezpečné vyvěšení vlajky. Je třeba zajistit pevný betonový základ, aby nedošlo vlivem povětrnostních podmínek k poškození stožáru nebo k ohrožení staveb či osob. Na Vámi určeném místě provedeme výkop a odstraníme veškerou zeminu z pozemku. Následně zhotovíme  kvalitní betonový základ  a po jeho vytvrdnutí i samotnou instalaci stožáru a vlajky. Můžete si zvolit z následujích variant řešení, a to dle velkosti Vašeho domu a pozemku:


Varianta 1: 6-metrový stožár

Vlajkový stožár je segmentový, hliníkový, s vnitřním vedením lana. Jedná se o elegantní řešení, kdy není viditelné žádné lanoví, vše je vedeno vnitřní částí stožáru a zajištěno svorkou a uzávěrem na imbusový klíč. Státní vlajka má rozměr 1,5 x 1,0 m.

Cena:        11 490,- Kč
cena je platná pro Prahu a Středočeský kraj. Ostatní kraje + 10,- Kč/km od hranice SČ kraje.


Varianta 2: 8-metrový stožár

Vlajkový stožár je segmentový, hliníkový, s vnitřním vedením lana. Jedná se o elegantní řešení, kdy není viditelné žádné lanoví, vše je vedeno vnitřní částí stožáru a zajištěno svorkou a uzávěrem na imbusový klíč. Státní vlajka má rozměr 2,25 x 1,5 m.

Cena:        13 490,- Kč
cena je platná pro Prahu a Středočeský kraj. Ostatní kraje + 10,- Kč/km od hranice SČ kraje.